Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

ALBTelecom

assistt ALBTelecom, 5 Şubat 1992 tarihinde ayrı bir şirket haline gelmiş ve 16 Şubat 1992 tarihinde anonim şirket statüsü altında “ALBTelecom” adını almıştır. ALBTelecom, Arnavutluk’un tüm kentsel alanlarında hizmet sunan en büyük yerleşik telefon operatörü olmasının yanı sıra kırsal alanlardaki operatörlerle yaptığı ara bağlantı ortaklıkları sayesinde verdiği telekomünikasyon hizmetlerini, neredeyse tüm ülke genelinde yaygınlaştırmıştır.

ALBTelecom, Arnavutluk pazarında sabit telefon hattı, ISDN hizmeti, tahsisli internet erişimi, ADSL, çevirmeli bağlantı, Intranet, ön ödemeli kartlar gibi çeşitli hizmet alanlarında faaliyet göstermektedir. Diğer taraftan şirket hassas bir hizmet kalitesi geliştirmeye paralel olarak hizmetlerinin kapsamını genişletmek üzere yatırım yapmaktadır. Stratejik planlama ve yeni ürün lansmanı çerçevesinde ALBTelecom, Tiran’daki istasyon kapasitelerinin yükseltilmesi, tüm Arnavutluk’ta abone sayısının arttırılması ve özellikle internet olmak üzere bilgi ve iletişim teknolojilerinin geliştirilmesi amacıyla ilk kez çok önemli yatırımlar planlamaktadır.

Şirketin hedefi, farklı ürünlerden oluşan kaliteli hizmetler ve tüm müşteriler için makul tarifeler sunmaktır. Muhtaç topluluklara yardımcı olmayı amaçlayan sosyal sorumluluk politikaları çerçevesinde ALBTelecom, Arnavutluk Bölgesi dahilinde kalan her yerde ALBTelecom’u herkes için güçlü bir iletişim köprüsü yapmak üzere bazı sosyokültürel nitelikli faaliyetleri desteklemiş ve desteklemeye devam edecektir.

Ürünler ve Hizmetler

Kurumsal ve Bireysel

  • Telefon
    • Sabit hatlı telefon
    • ISDN
  • ADSL
  • Çevirmeli Bağlantı
  • Tahsisli İnternet
  • Ön Ödemeli Telefon Kartları
​​​​
Lütfen kişisel notunuzu ekleyin Eklediğiniz notları sadece siz görebilirsiniz.
GÖNDER

Bu sayfadaki notlarınız