Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

AssisTT

assistt Kuruluş Yılı: 2007

Faaliyet Alanı: Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi

Türk Telekom Ortaklık Payı: 100%

Web Sitesi: www.assistt.com.tr

2007’de kurulan AssisTT A.Ş., çağrı merkezi hizmetlerinin yanı sıra “stratejik yol arkadaşı” olarak hizmet verdiği kendi alanında öncü olan özel şirketlere ve kamu kurumlarına, uçtan uca ve özelleştirilmiş “değer katan” hizmetler sunmaktadır.

Şirket 2017’de 1.360 yataklı ve günlük 12 bin hasta kapasiteli Mersin Şehir Hastanesi’nde toplam 237 personel ile “Veri Giriş Hizmeti” vermeye başlamıştır.

AssisTT, Anadolu’da yaptığı yatırımlar sayesinde, binlerce kişiye istihdam sağlayarak ekonominin gelişimine katkıda bulunmaktadır. Güçlü teknolojik altyapısıyla etkin insan kaynağı yönetimine ve mükemmeliyetçi hizmet anlayışına sahip olan Türk Telekom iştiraki AssisTT, çağrı merkezi standartlarını belirleyen marka olma yolunda ilerlemektedir.

Çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en prestijli ödül organizasyonlarından Contact Center World Awards’ın (Çağrı Merkezi Dünyası Ödülleri) küresel finallerinde, “En İyi Çağrı Merkezi”, “En İyi Dış Kaynak İş Ortaklığı” ve “En İyi Teknoloji İnovasyonu” dallarında 3 altın ödül kazanan AssisTT uluslararası platforma da başarısını tescillemiştir.

Lütfen kişisel notunuzu ekleyin Eklediğiniz notları sadece siz görebilirsiniz.
GÖNDER

Bu sayfadaki notlarınız

FAALİYET RAPORU

PDF

ÖZET BİLGİPDF (912KB)

FAVORİLERİM & NOTLARIM

Twitter'da Takip Et