Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Sebit

argela Kuruluş Yılı: 1988

Faaliyet Alanı: Online Eğitim İçeriği

Türk Telekom Ortaklık Payı: 100%

Web Sitesi: www.sebit.com.tr

Türkiye’nin en büyük eğitim teknolojileri şirketi olan Sebit, teknolojinin yenilikçi kullanımıyla Türkiye’de eğitimin dönüşümüne katkıda bulunmaktadır.

29 yıllık Ar-Ge deneyimi ve uluslararası örgütlenmesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim teknolojileri şirketi olan Sebit, Türk Telekom’un sinerjisinden de aldığı güçle ve teknolojinin yenilikçi kullanımıyla Türkiye’de eğitimin dönüşümüne katkıda bulunmaktadır. Türk Telekom iştiraki Sebit, kuruluşundan bugüne geliştirdiği eğitim çözümleriyle yalnız Türkiye’de değil, yurt dışında da aktif olarak yer almakta; toplumsal fayda ve bireylerin ihtiyaçlarına özel, ulusal ve uluslararası çözümler sunmaktadır.

Türkiye’de birçok ilke imza atan Sebit, “Bilişim Destekli Katılımcı Eğitim” vizyonuyla eğitim sektöründe gerçekleştirilmesi hedeflenen dönüşümün, ülkedeki ve dünyadaki baş aktörlerindendir. Şirket’in 1998’de Akademedia ile başlayan marka bilinirliği Vitamin’le beraber artmış, ürün ve hizmet portföyü ise sürekli genişleyerek dönüşüme yön vermeye devam etmiştir. Türkiye’de ilk bilgisayar destekli eğitim uygulaması, eğitimde ilk sayısal video uygulaması, ilk 3 boyutlu canlandırma uygulaması, ilk 2D eğitsel oyun, ilk 3D eğitsel oyun, Piri the Explorer Ship ve ilk eğitsel arama motoru gibi pek çok ilke sahip olmanın gururunu yaşayan Sebit, geliştirdiği eğitim ürün ve hizmetleriyle Türkiye’de öncü rol üstlenmektedir. Sebit’in, Ankara ODTÜ Teknokent’te ve ABD Arizona Devlet Üniversitesi Skysong İnovasyon Merkezi’nde 221 profesyonelden oluşan kadrosuyla geliştirdiği eğitim ürünleri, tüm dünyada öğrenci ve öğretmenler tarafından kullanılmaktadır. Çalışmalarını yetkin ve yaratıcı insan kaynağıyla sürdüren, öncülüğünü aldığı çok sayıda ödülle kanıtlayan Sebit, dünyanın en iyi eğitim teknolojileri şirketlerinden biri olarak gösterilmektedir.

Yeni Nesil Üniversiteye Hazırlık Ürünü Raunt

Sebit’in Türkiye’nin ilk ve tek kişiselleştirilmiş üniversiteye hazırlık ürünü Raunt, hem bireysel pazara yönelik olarak hem de özel okul ve temel liselerdeki üniversite adaylarının kullanımı için geliştirilmiştir. İlk olarak 2015’te kullanıma açılan ürün, 2016 yılında yapılan ürün geliştirme ve iyileştirme çalışmalarıyla birlikte, bugün özel okul pazarında 50 bin kullanıcının hizmetine sunulmuştur.
Raunt, www.raunt.com web sitesi ve Raunt Cep Uygulaması üzerinden üniversiteye hazırlık sürecinin başından sonuna kadar sunduğu kişiselleştirilmiş rehberlik hizmeti, çalışma planlaması ve zengin içeriğiyle eksiksiz bir şekilde YGS ve LYS adaylarını sınavlara hazırlamaktadır. Raunt, iddialı bir hazırlık kurumunun öğretme ve test programını, özel ders öğretmeninin öğrenci üzerindeki dikkatini, takibini ve birebir ilgisini ve tecrübeli bir rehberin yönlendirmesini tek bir sette birleştirerek üniversite adaylarının evlerine getirmektedir.

Lütfen kişisel notunuzu ekleyin Eklediğiniz notları sadece siz görebilirsiniz.
GÖNDER

Bu sayfadaki notlarınız