Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Grup Şirketleri

TT Mobil

Gelişmiş altyapısı ve teknoloji yatırımlarıyla müşterilerine yenilikçi ve kaliteli hizmetler sunan TT Mobil, 2021 3Ç’de de güçlü büyümesini sürdürmüştür. 30 Eylül 2021 itibarıyla TT Mobil  23,9 milyon müşteri sayısına ulaşmıştır.​

Not: Türk Telekom mobil, sabit ses, sabit genişbant ve TV alanında hizmet veren markalarını, Türk Telekomünikasyon A.Ş., TTNET A.Ş. ve TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.'nin tüzel kişiliklerini koruyarak "Türk Telekom" tek markası altında birleştirmiştir.

TTNET

Türkiye'yi internete bağlamak ve dünyayla tanıştırmak amacıyla 2006'da kurulan TTNET, dijital dönüşüme öncülük ederek kısa sürede tüm iletişim ihtiyaçlarını bir arada sunabilen Türkiye'nin lider internet şirketi haline gelmiştir. Günümüzde kurumsal ve bireysel hizmetleriyle sektörde öncü rol oynayan TTNET, en yüksek abone sayısı ile pazarın lideri konumundadır. İletişim teknolojilerinin bileşenleri olan Sabit Ses, Sabit Data, Mobil Ses, Mobil Data, TV ve dijital servisleri birlikte sahiplenen Şirket, sekiz yılda birçok yenilikçi ürün, hizmet ve servisi tüketicilerle buluşturmuştur.

Not: Türk Telekom mobil, sabit ses, sabit genişbant ve TV alanında hizmet veren markalarını, Türk Telekomünikasyon A.Ş., TTNET A.Ş. ve TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.'nin tüzel kişiliklerini koruyarak "Türk Telekom" tek markası altında birleştirmiştir.

Türk Telekom International

Türk Telekom InternationalTürk Telekom Grubu’nun uluslararası üyesi olan Türk Telekom International; uluslararası veri, internet, fiber altyapı, toptan ses ve mobil dolaşım alanlarındaki faaliyet ve operasyonlarını, 17 ülkede bulunan iştirakleri aracılığıyla yürütmektedir. Şirket, ağırlıklı olarak Orta ve Doğu Avrupa ülkelerinde bulunan 45 bin km’yi aşkın fiber optik şebekesi ile Türkiye’nin Avrupa ve Asya kıtaları arasında bir iletişim köprüsü haline gelmesine önemli bir katkı sağlamaktadır.

Detay için

Innova

Innovaİnnova, sektörün ve müşterinin ihtiyaçlarına yön veren vizyonuyla, uçtan uca bilişim çözümleri sağlayarak müşteri deneyimini en üste taşımayı hedeflemektedir. Müşterilerine, çalışanlarına ve topluma değer yaratan ürün ve hizmetleri ile bilişim ihracatında önemli bir rol oynayan Şirket, ürün ve hizmetlerini 4 kıtada 37 ülkeye ihraç etmektedir.

Detay için

Argela

ArgelaArgela ve ABD’deki iştiraki Netsia, gelecek nesil telekomünikasyon teknolojileri araştırma, geliştirme ve inovasyon faaliyetleri yürütmekte; 5G konusunda teknoloji, ürün ve fikri mülkiyet geliştirmektedir. Şirket; küresel pazarda telekom operatörlerine, Türkiye’de ise telekom şirketleri ile kamu ve savunma sanayii kuruluşlarına, geliştirdiği çözüm ve ürünleri sunmaktadır.

Detay için

Sebit

SebitSEBİT; eğitim içeriklerinden teknolojik platformlara, akıllı ölçme değerlendirmeden öğretmen eğitimlerine kadar kapsamlı çözümleri ve 30 yılı aşan birikimiyle eğitimde öncü konumunda bulunmaktadır. şirket, teknolojinin etkin kullanımıyla geleceğin eğitimini tasarlıyor, hayata geçiriyor, eğitimdeki küresel dönüşüme önemli ölçüde katkı sağlıyor.

Detay için

AssisTT

AssisTTTürk Telekom Grup şirketi AssisTT, sahip olduğu güçlü teknolojik altyapı, etkin insan kaynağı yönetimi ve mükemmeliyetçi hizmet anlayışı ile çağrı merkezi standartlarını belirlemektedir. Şirket, çağrı merkezi hizmetlerinin yanı sıra kendi alanında öncü olan özel şirketlere ve kamu kurumlarına, “stratejik yol arkadaşı” olarak, uçtan uca ve özelleştirilmiş hizmetler sunmaktadır.

Detay için​​

TT Ventures Proje Geliştirme A.Ş.

TT VenturesTT Ventures Proje Geliştirme A.Ş. Şubat 2018’de Türk Telekom Grup’un %100 iştiraki olarak, yüksek büyüme potansiyeli olan ve telekomünikasyon sektörüyle sinerjisi olabilecek sektörlerde, başlangıç ve orta kademedeki girişimlerin ve projelerin ana faaliyetlerini desteklemek ve büyümelerinden değer yaratmak amacıyla, söz konusu girişimlere doğrudan nakit ve/veya ayni sermaye ile yatırım yapmak için çeşitli projeler geliştirmek amacıyla kurulmuştur.

Detay için​​​​​​​​​​​​​​​

Lütfen kişisel notunuzu ekleyin Eklediğiniz notları sadece siz görebilirsiniz.
GÖNDER

Bu sayfadaki notlarınız