Click here to view page content
WEB SITEMIZ IÇIN OYUNUZU KULLANIN
Investing in Türk Telekom

Web Sitemiz için oyunuzu kullanın

Web Sitemiz için oyunuzu kullanın

Yatırımcı İlişkileri Web Sitemiz için oyunuzu kullanın

Türk Telekom Yatırımcı İlişkileri ekibi olarak, sizlere dünya çapında bir Yatırımcı İlişkileri hizmeti sunmak amacı ile gayretlerimizi sürdürüyoruz. Daha önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda Yatırımcı İlişkileri faaliyetleri ile ilgili global ödüller ve sıralamalarda yer almaya devam ediyoruz. Bu kapsamda, En İyi Yatırımcı İlişkileri Websitesi'nin, katılımcıların oyları ile belirlendiği ödüllerden biri olan Yatırımcı İlişkileri Global Rankings POP+ ödülünde yer almaya karar verdik. Oylamada yer almak isteyen katılımcıların sermaye piyasaları ile ilişkili olma şartı bulunmamakla birlikte herhangi bir ülkeden de katılım gerçekleştirilebiliyor. Oylamaya katılım ücretsiz olup her bir kişiye tek oy hakkı tanınıyor.

Türkiye'de kullanıma sunulan ilk Yatırımcı İlişkileri sitelerden biri olarak, en son teknolojiye sahip dizaynımızı ve finansal sonuçların tamamına (özet finansal sonuçların HTML formatı da mevcut), özel durum açıklamalarına, hisse bilgilerine, sosyal sorumluluk projelerimize, kurumsal yönetim uygulamalarımıza yer verdiğimiz web sitesi içeriğimizi sürekli geliştirerek değer yaratmaya devam ediyoruz.

En iyi Yatırımcı İlişkileri Websitesinin oylandığı POP+ ödülleri kapsamında desteğinizi sunmanızdan büyük memnuniyet duyarız. Son oylama tarihi 19 Ağustos 2013'tür. Oylama aşağıdaki linkten gerçekleştirilebilmektedir:

www.irglobalrankings.com

Saygılarımızla,

Türk Telekom Yatırımcı İlişkileri Ekibi

Lütfen kişisel notunuzu ekleyin

Eklediğiniz notları sadece siz görebilirsiniz.